Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

20 Травня, 2021 р., 09:00
Шановні працівники освіти та культури Чинадіївської селищної ради!
17 Травня, 2021 р., 20:00
17 травня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Арендаша В.П., заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Чинадіївської селищної ради, Діус Н.І., керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.
14 Травня, 2021 р., 15:24
14 травня 2021 року відділом освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради передано керівникам Бистрицького, Брестівського, Ділоцького, Лецовицького, Обавського ЗДО, Чинадіївського ЗДО № 1, Чинадіївського ЗДО № 2, Чинадіївського ЗДО № 3 та Вільховицької початкової школи (з дошкільним підрозділом) постільні комплекти (ковдра та подушка), миючі та дезінфікуючі засоби, закуплені за кошти бюджету Чинадіївської селищної ради. 
12 Травня, 2021 р., 13:44
Щиро вітаємо головного спеціаліста з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Людмилу Олександрівну Притулу з нагородженням почесною грамотою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу та активну участь у розвитку психологічної служби та з нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України, відповідно до наказу ЗІППО від 23.04.2021 року № 58.
07 Травня, 2021 р., 13:33
     Міжнародний фестиваль-конкурс «Гармонія талантів» - багатожанровий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. Засновником і організатором конкурсу виступає Обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей, смт. Чинадійово, на базі Чинадіївської мистецької школи.
05 Травня, 2021 р., 13:34
05 травня 2021 року представником товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТИНГ ГРУП 1» проведено аудит закладів освіти Чинадіївської селищної ради, з метою розробки документації та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР, яка дозволить забезпечити організацію якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти. Вивчено роботу Чинадіївського ЗДО № 1, Чинадіївського ЗДО №2, Чинадіївського ЗДО № 3, Обавського ЗДО, Бистрицького ЗДО Чинадіївської селищної ради.
01 Травня, 2021 р., 07:03
     Писанка – це символ України, національне культурне надбання, яке відображає історію, звичаї та традиції українського народу, а також нерозривну єдність з попередніми поколіннями.
28 Квітня, 2021 р., 08:43
    У листі-роз'ясненні Міністерства освіти і науки України щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року читайте:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь