Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

10 Листопада, 2021 р., 17:00
    10 листопада 2021 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, в якій взяли участь 9 учнів з 8, 9, 10, 11 класів закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.
09 Листопада, 2021 р., 09:00
Шановні працівники закладів культури Чинадіївської селищної ради!
09 Листопада, 2021 р., 08:30
     Мова – скарб нації. Саме мова підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до близьких і самого себе. Щороку, 9 листопада, українці у всьому світі відзначають  надзвичайно важливе свято – День української  писемності та мови. З гідністю і шаною ми усвідомлюємо велике значення рідної мови і особисту відповідальність за її збереження перед минулим, сьогоденням та майбутнім.
08 Листопада, 2021 р., 17:00
      08 листопада 2021 року на території Чинадіївської громади розпочався ІІ етап олімпіад, який проводиться відповідно до вимог Положення та Переліку Всеукраїнських учнівських олімпіад та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
03 Листопада, 2021 р., 16:00
     З 11 по 20 жовтня 2021 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». На обласний етап учнями закладів загальної середньої освіти та вихованцями закладів позашкільної освіти територіальних громад області подано 211 фоторобіт у 11 номінаціях, з них 10 фоторобіт від учасників закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.
01 Листопада, 2021 р., 13:48
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
21 Жовтня, 2021 р., 17:00
21 жовтня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Андрушка В.М., голови Чинадіївської селищної ради, Арендаша В.П., заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, Діус Н.І., керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.
19 Жовтня, 2021 р., 08:00
     Сьогодні святкує свій День народження начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Ващенок Микола Миколайович.
15 Жовтня, 2021 р., 14:20
15 жовтня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради. На порядку денному розглядалися ряд питань, зокрема:
14 Жовтня, 2021 р., 07:00
     Шановні захисники і захисниці незалежної України! Нащадки славного українського козацтва!