Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Шановні відвідувачі, вітаємо Вас на сайті відділу освіти!

28 Липня, 2021 р., 15:00
Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.
22 Липня, 2021 р., 15:00
     З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд "Об'єднання світових культур", Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна", приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.
12 Липня, 2021 р., 15:00
12 липня 2021 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради. Нараду проводили начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Ващенок М.М., головний спеціаліст з питань освіти відділу Притула Л.О. та аудитор по впровадженню системи харчування Александрова С.В.
02 Липня, 2021 р., 15:30
02 липня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
29 Червня, 2021 р., 16:30
29 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
25 Червня, 2021 р., 16:00
25 червня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Мукачівського району Закарпатської області.
23 Червня, 2021 р., 15:00
23 червня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського закладу дошкільної освіти № 1 Чинадіївської селищної ради.
22 Червня, 2021 р., 16:30
22 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району закарпатської області.
18 Червня, 2021 р., 15:45
     18 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради.