Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Шановні відвідувачі, вітаємо Вас на сайті відділу освіти!

18 Січня, 2022 р., 15:09
   Колектив відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради та працівники закладів освіти висловлюють глибоке співчуття Йовбак Аллі Андріївні, директору Лецовицької гімназії з приводу тяжкої втрати - смерті матері, Махлинець Маргарети Василівни.
05 Січня, 2022 р., 15:00
 05 січня 2022 року  відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів дошкільної освіти.
28 Грудня, 2021 р., 13:53
     З 16 по 21 грудня 2021 року  на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено обласні етапи Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція»  та  «Український сувенір».
17 Грудня, 2021 р., 15:00
   З першим снігом і морозами настають зимові свята. Найулюбленіше свято, якого з великим нетерпінням чекає вся дітвора – 19 грудня, день Святого Миколая. За народними повір'ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив увесь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Всі знають, що Миколай був покровителем усіх дітей, тому напередодні свята вони пишуть листи до Святого, згадують усі свої добрі справи.
15 Грудня, 2021 р., 18:00
15 грудня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.
13 Грудня, 2021 р., 20:00
Вітковська Влада, учениця 8 класу Обавської гімназії, посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся 10 грудня 2021 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
13 Грудня, 2021 р., 08:30
    10 грудня 2021 року відбулась зустріч працівників управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області з представниками Чинадіївської селищної ради: Володимиром Андрушко, головою селищної ради, Миколою Ващенком, начальником відділу освіти та спеціалістами відділу освіти.
10 Грудня, 2021 р., 14:00
     З метою розвитку творчих здібностей дітей, виявлення талановитої учнівської молоді, формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення 09 грудня 2021 року проведено І етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
01 Грудня, 2021 р., 16:00
01 грудня 2021 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, в якій взяли участь 5 учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.  За результатами спільного засідання журі та оргкомітету, узагальнено результати олімпіади з правознавства.