Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Шановні відвідувачі, вітаємо Вас на сайті відділу освіти!

14 Травня, 2021 р., 15:24
14 травня 2021 року відділом освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради передано керівникам Бистрицького, Брестівського, Ділоцького, Лецовицького, Обавського ЗДО, Чинадіївського ЗДО № 1, Чинадіївського ЗДО № 2, Чинадіївського ЗДО № 3 та Вільховицької початкової школи (з дошкільним підрозділом) постільні комплекти (ковдра та подушка), миючі та дезінфікуючі засоби, закуплені за кошти бюджету Чинадіївської селищної ради.
12 Травня, 2021 р., 13:44
Щиро вітаємо головного спеціаліста з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Людмилу Олександрівну Притулу з нагородженням почесною грамотою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу та активну участь у розвитку психологічної служби та з нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України, відповідно до наказу ЗІППО від 23.04.2021 року № 58.
07 Травня, 2021 р., 13:33
     Міжнародний фестиваль-конкурс «Гармонія талантів» - багатожанровий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. Засновником і організатором конкурсу виступає Обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей, смт. Чинадійово, на базі Чинадіївської мистецької школи.
05 Травня, 2021 р., 13:34
05 травня 2021 року представником товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТИНГ ГРУП 1» проведено аудит закладів освіти Чинадіївської селищної ради, з метою розробки документації та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР, яка дозволить забезпечити організацію якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти. Вивчено роботу Чинадіївського ЗДО № 1, Чинадіївського ЗДО №2, Чинадіївського ЗДО № 3, Обавського ЗДО, Бистрицького ЗДО Чинадіївської селищної ради.
01 Травня, 2021 р., 07:03
     Писанка – це символ України, національне культурне надбання, яке відображає історію, звичаї та традиції українського народу, а також нерозривну єдність з попередніми поколіннями.
28 Квітня, 2021 р., 08:43
    У листі-роз'ясненні Міністерства освіти і науки України щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року читайте:
24 Квітня, 2021 р., 18:57
      24 квітня 2021 року працівники відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, закладів освіти та культури Чинадіївської селищної ради долучилися до проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Метою участі у акції було змінити ставлення населення до проблем забруднення довкілля.
23 Квітня, 2021 р., 11:29
     Розроблення навчально-методичного та організаційно-методичного забезпечення для педагогів базової школи на засадах концепції НУШ – з-поміж пріоритетів МОН щодо впровадження реформи «Нова українська школа» у базовій освіті.