Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

28 Червня, 2023 р., 16:52
28 червня 2023 року в Чинадіївській селищній територіальній громаді відзначили День Конституції України на базі клубу села Обава, де була представлена тематична концертна програма «Нема ціни святині дорогій».
23 Червня, 2023 р., 15:02
    23 червня 2023 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Бистрицької гімназії Мукачівського району Закарпатської області.
23 Червня, 2023 р., 14:57
23 червня 2023 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
01 Червня, 2023 р., 08:41
Дорогі діти! Шановні батьки та освітяни!
05 Травня, 2023 р., 17:00
     05 травня 2023 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Мелеш Л.Ю., секретаря Чинадіївської селищної ради, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.
28 Квітня, 2023 р., 14:00
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області
26 Квітня, 2023 р., 11:49
    З нагоди відзначення 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в парку "Слави" смт Чинадійово відбулося покладання квітів до пам'ятного знака "Дзвони Чорнобиля".