Вітання

04 Грудня, 2022 р., 06:42
  Сьогодні 4-го грудня святкує свій День народження головний спеціаліст з питань економічного аналізу та планування фінансового відділу, Ширкіна Мар'яна Юріївна.  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активності, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!   Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
25 Листопада, 2022 р., 06:41
Сьогодні, 25-го листопада святкує свій День народження, Директор Брестівської гімназії Чинадіївської селищної ради, Русин Світлана Іванівна!
12 Листопада, 2022 р., 06:17
Сьогодні, 12 листопада, осіннім святковим вітерцем привітно постукав прекрасний день народження в життєве віконечко хорошої, щирої і відкритої людини, чарівної жінки, розсудливого і старанного депутата Чинадіївської селищної ради – Ганькович Нелі Юріївни!
12 Листопада, 2022 р., 06:07
Сьогодні святкує свій ювілейний день народження життєрадісна, добра, чуйна та чарівна жінка – секретар селищної ради Мелеш Леся Юріївна.
09 Листопада, 2022 р., 11:51
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Чинадіївської громади!
06 Листопада, 2022 р., 06:09
Сьогодні 6 – го листопада святкує свій День народження депутат Чинадіївської селищної ради, Садварі В'ячеслав Юрійович!
23 Жовтня, 2022 р., 00:09
Сьогодні, 23-го жовтня святкує свій День народження, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чинадіївської селищної ради, Русин Михайло Михайлович.