08 Березня, 2024 р., 07:57
Дорогі та чарівні наші жінки!
01 Березня, 2024 р., 06:20
Сьогодні, 1 березня, святкує свій День народження, директор Чинадіївського ЗДО № 2, Лях Ольга Юріївна.
28 Лютого, 2024 р., 06:47
28 лютого святкує свій черговий День народження заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Василь Петрович Арендаш! Шановний Василю Петровичу, сьогодні ми від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добра і родинного тепла, підтримки рідних, колег, однодумців, успішного здійснення всіх планів та задумів, професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай спокій і благополуччя завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекає затишок і турбота близьких! Нехай на Вашій життєвій дорозі не буде жодних перешкод для досягнення важливих цілей, а Ваша компетентність та розуміння своєї справи будуть гарантами нових професійних здобутків!
28 Лютого, 2024 р., 06:47
Сьогодні святкує свій ювілейний день народження начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи (головний архітектор) Кунак Василь Михайлович!
26 Лютого, 2024 р., 06:46
Сьогодні, 26 лютого, святкує свій День народження, провідний спеціаліст з повноваженнями адміністратора ЦНАП (віддалене робоче місце - Бистрицький старостинських округ) Чинадіївської селищної ради, Береш Тетяна Іллівна.
22 Лютого, 2024 р., 06:22
Сьогодні, 22 лютого, святкує свій ювілейний День народження, головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, Грицаюк Оксана Михайлівна.
21 Лютого, 2024 р., 06:52
Сьогодні, 21 лютого, святкує свій День народження, директор Вільховицької початкової школи, Бурч Олена Іванівна!
20 Лютого, 2024 р., 06:42
Сьогодні, 20 лютого, святкує свій ювілейним День народження, директор Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради, Софілканич Ольга Василівна!
20 Лютого, 2024 р., 06:40
Сьогодні, 20 лютого, святкує свій День народження, директор Чинадіївського ЗДО№1 Чинадіївської селищної ради, Гончаренко Маріанна Степанівна.
20 Лютого, 2024 р., 06:26
Сьогодні, 20 лютого, святкує свій День народження, оператор комп'ютерного набору Чинадіївської селищної ради, Гуцал Василь Іванович.