Містобудівна документація

Проєкт детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка), Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту.

Проєкт детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку. господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту (част. 1)

Проєкт детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту (част.2)

Сьогоді 21.12.2021 року опубліковано повідомлення Чинадіївської селищої ради про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та звіту по стратегічній та екологічній оцінці, як документа державного планування. Повна назва документа державного планування, «Будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в межах земельної ділянки, кадастровий номер: 2122755500:11:001:0036, площею 2,2900 га, за адресою с. Карпати, Мукачівського району». Дата, час  і місце запланованих громадських слухань 21 січня 2022 року о 18.00 год. к.ч. у приміщенні Чинадіївської селищної ради.

Сьогоді 21.12.2021 року опубліковано повідомлення Чинадіївської селищої ради про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Демонтаж існуючих очисних споруд ТОВ «КІСОН АГРО» та подальше розміщення локальних очисних споруд повної біологічної очистки для потреб цілісного майнового комплексу «Перлина Карпат» в межах земельної ділянки, кадастровий номер:2122755500:11:001:0030, площею 0.7860 га,  за адресою с. Карпати, 43, Мукачівського району». Дата, час  і місце запланованих громадських слухань 21 січня 2022 року о 18.00 год. к.ч. у приміщенні Чинадіївської селищної ради.