У Чинадіївській громаді проведено ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу
22 березня 2024 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено змагання з футзалу. Змагання розпочалися урочисто з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання, на честь загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів. Участь у другому етапі взяли чотири команди освітніх закладів Чинадіївської громади:
команда Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
команда Бистрицької гімназії;
команда Лецовицької гімназії;
команда Чинадіївської гімназії.
До учасників з вітальним словом звернувся Микола Ващенок, начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, побажавши усім гарного настрою та перемоги.
У результаті спортивного турніру перемогу здобули:
І місце – команда Бистрицької гімназії;
ІІ місце – команда Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – команда Чинадіївської гімназії.
Усі гравці продемонстрували спортивну майстерність й непохитну волю, витривалість і дух товариства. Юні спортсмени показали гідну гру, а по завершенню турніру команди були нагороджені дипломами, кубками та м’ячами для футзалу.
Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятись на досягнутому та гідно виступити у наступному етапі змагань! Дякуємо педагогам за високий результат. Слава Україні! Героям Слава!