У Чинадіївській громаді проведено ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

Дата: 22.03.2024 14:41

22 березня 2024 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено змагання з футзалу. Змагання розпочалися урочисто з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання, на честь загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів. Участь у другому етапі взяли чотири команди освітніх закладів Чинадіївської громади:

команда Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

команда Бистрицької гімназії;

команда Лецовицької гімназії;

команда Чинадіївської гімназії.

До учасників з вітальним словом звернувся Микола Ващенок, начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, побажавши усім гарного настрою та перемоги.

У результаті спортивного турніру перемогу здобули:

І місце – команда Бистрицької гімназії;

ІІ місце – команда Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Чинадіївської гімназії.

Усі гравці продемонстрували спортивну майстерність й непохитну волю, витривалість і дух товариства. Юні спортсмени показали гідну гру, а по завершенню турніру команди були нагороджені дипломами, кубками та м’ячами для футзалу.

Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятись на досягнутому та гідно виступити у наступному етапі змагань! Дякуємо педагогам за високий результат. Слава Україні! Героям Слава!