Підсумки Конкурсу "Великодні писанки" серед закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 19.03.2024 09:00

15 березня 2024 року проведено Конкурс з писанкарства «Великодні писанки» серед закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.

Участь у Конкурсі взяли здобувачі освіти Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Бабичівської, Брестівської, Лецовицької, Обавської, Чинадіївської гімназії, Вільховицької, Дубинської, Косинської, Плоскановицької початкової школи. Учасниками Конкурсу подано 43 експонати у двох вікових категоріях: молодша – від 9 до 13 років (35 учасників), старша – від 14 до 18 років (8 учасників).

Роботи   подані  на  Конкурс  оцінювалися  за критеріями: техніка виконання, естетичність оформлення, гармонія кольору та орнаменту, оригінальність.

На підставі рішення журі конкурсу визнано переможцями Конкурсу:

молодша вікова категорія – від 9 до 13 років

І місце   - Віщак Марія, Черничка Владислав, учні Чинадіївської гімназії, робота «Христос Воскрес»

І місце   - Туряниця Анастасія, учениця Обавської гімназії, робота «Великодні барви»

І місце   - учнівський колектив Косинської початкової школи,  колективна робота «Воскресай, писанкова країно, під захистом ангельських крил»

І місце   - Човрій Аліна, учениця Чинадіївської гімназії, робота «Україна переможе»

ІІ місце – Бігарій Данієла, Глухан Сергій, учні Вільховицької початкової школи, робота «Хай квітне миром Україні»

ІІ місце – Вачиля Ніколета, учениця Обавської гімназії, робота «Сміється писанка у всій її красі»

ІІ місце – Чорій Іван, учень Бабичівської гімназії, робота «В єднанні наша сила»

ІІ місце – Котубей Емілія, учениця Брестівської гімназії, робота «Великодні писанки»

ІІ місце – Русин Станіслав, учень Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, робота «Голуб миру»

ІІ місце – учнівський колектив Дубинської початкової школи, колективна робота «Великодня писанка»

ІІ місце – Мірошниченко Софія, учениця Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, робота «Слава ЗСУ»

ІІ місце – Симчик Дарина, Адиханян Дарина, учні Чинадіївської гімназії, робота «Великодній оберіг»

ІІ місце – Король Максим, учень Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, робота «Моя країна - Україна»

ІІІ місце Глухан Анастасія, учениця Лецовицької гімназії, робота «З Україною в серці!»

ІІІ місце учні 6 класу Бабичівської гімназії, колективна робота «З весною у серці до Перемоги»

ІІІ місце Козар Артем, учень Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, робота «Українські візерунки»

ІІІ місце Білак Андрій, учень Бабичівської гімназії, робота «Українська писанка - непереможна»

ІІІ місце Котубей Ігор, учень Плоскановицької початкової школи, робота «Україночка"

старша вікова категорія – від 14 до 18 років

І місце -  Павленко Софія, учениця Чинадіївської гімназії, робота «Великдень іде – перемогу несе!»

І місце -  Ондок Іван, учень Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, робота «Тризуб»

ІІ місце – Русин Дмитро, учень Обавської гімназії, робота «З Мрією до Миру»

ІІ місце – Савчук Іван, учень Чинадіївської гімназії, робота «Переможна весна»

ІІІ місце – Панасович Олеся, учениця Лецовицької гімназії, робота «Великодній дивограй»

ІІІ місце – Торинець Анатолій, учень Обавської гімназії, робота «Україночка»

Вітаємо переможців! Дякуємо всім за активну участь у Конкурсі!