Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Шановні відвідувачі, вітаємо Вас на сайті відділу освіти!

22 Квітня, 2024 р., 10:01
     З метою реалізації програми підвищення кваліфікації в рамках курсу «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ініціативи Оксани Роми та The LEGO Foundation, на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів асистенти вчителів, вихователі ГПД та вчителі, які викладають навчальні дисципліни у початкових класах ЗЗСО Чинадіївської селищної ради взяли участь у тренінгу.
19 Квітня, 2024 р., 15:00
19 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, проведене відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 09.09.2022 року № 805.
12 Квітня, 2024 р., 15:00
     З 21 березня до 3 квітня 2024 року на базі Комунального закладу позашкільної освіти "Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Закарпатської обласної ради  проведено обласний етап конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" на тему: "З вірою в Перемогу.
22 Березня, 2024 р., 14:41
     22 березня 2024 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено змагання з футзалу. Змагання розпочалися урочисто з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання, на честь загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів. Участь у другому етапі взяли чотири команди освітніх закладів Чинадіївської громади:
19 Березня, 2024 р., 14:00
     18 березня 2024 року проведено Конкурс з писанкарства «Великодні писанки» серед закладів дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради.
19 Березня, 2024 р., 09:00
     15 березня 2024 року проведено Конкурс з писанкарства «Великодні писанки» серед закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.
09 Лютого, 2024 р., 13:00
Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), зі змінами з 24 січня до 31 січня 2024 року  заклади загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради здійснили прозорий вибір підручників для 2 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.
25 Грудня, 2023 р., 10:00
     У грудні 2023 року  на базі Комунального закладу позашкільної освіти "Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Закарпатської обласної ради  проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки  «Український сувенір» .
21 Грудня, 2023 р., 21:30
     У грудні 2023 року  на базі Комунального закладу позашкільної освіти "Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Закарпатської обласної ради  проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» .
21 Грудня, 2023 р., 10:00
     З метою реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення» 20 грудня 2023 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради взяли участь у тренінгу.