Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

12 Серпня, 2021 р., 22:20
11-12 серпня 2021 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проходило навчання тренерів-педагогів для підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1-4 класів початкової освіти у 2021/2022 навчальному році.
11 Серпня, 2021 р., 22:20
10 серпня 2021 року на виконання розпорядження голови  Чинадіївської селищної ради від 05.08.2021 року № 95 «Про створення спільної робочої групи для перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року» робоча група у складі Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, Мелеш Л.Ю., секретаря Чинадіївської селищної ради, Притули Л.О., головного спеціаліста відділу освіти, за участі Мокрицького А.І., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мукачівського управління ГУ ДПСС в Закарпатській області, провели спільну перевірку стану готовності закладів освіти Чинадіївської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року.
06 Серпня, 2021 р., 14:44
     06 серпня 2021 року відбулась нарада під головуванням Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, за участі керівників закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Чинадіївської селищної ради.
28 Липня, 2021 р., 15:00
Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.
22 Липня, 2021 р., 15:00
     З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд "Об'єднання світових культур", Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна", приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.
12 Липня, 2021 р., 15:00
12 липня 2021 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради. Нараду проводили начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Ващенок М.М., головний спеціаліст з питань освіти відділу Притула Л.О. та аудитор по впровадженню системи харчування Александрова С.В.
02 Липня, 2021 р., 15:30
02 липня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
29 Червня, 2021 р., 16:30
29 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
25 Червня, 2021 р., 16:00
25 червня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Мукачівського району Закарпатської області.