Вітаємо з Днем народження ВАЩЕНКА МИКОЛУ МИКОЛАЙОВИЧА!

Дата: 19.10.2022 08:00

Шановний Миколо Миколайовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо міцного здоров'я, радості від життя, злагоди і добробуту, невичерпної життєвої енергії, наснаги на здійснення всіх Ваших планів!

Хай кожен новий день життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка рідних, близьких, друзів та колег зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, а вірними супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Бажаємо успішно працювати на благо освітянської родини Чинадіївської громади! Хай щастить у всіх починаннях, нехай труднощі обходять стороною, а в сімї панує затишок та гармонія. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро, а Ваш високий професіоналізм примножує Ваші фахові здобутки!

З повагою та найщирішими побажаннями колектив відділу освіти, працівники закладів освіти та культури Чинадіївської селищної ради!