Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"

Дата: 25.10.2022 13:00

Фото без описуЗ 11 по 20 жовтня 2022 року, в рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні, на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». На обласний етап учнями закладів загальної середньої освіти та вихованцями закладів позашкільної освіти територіальних громад області подано 246 фоторобіт, з них 13 фоторобіт від учасників закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради. Роботи було представлено в 11 номінаціях, за двома віковими категоріями: І вікова категорія (10-14 років), ІІ вікова категорія (15-18 років).

На підставі рішення журі конкурсу визначено переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та нагороджено:

І вікова категорія

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Пейзаж»

Арендаш Ангеліну, ученицю 6 класу Чинадіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, за роботу «Промені осені»

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Експериментальне фото»

Черничка Владислава, учня 5 класу Чинадіївської гімназії, за роботу «Все буде Україна»

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Макрофотографія»

Копча Ярославу, ученицю 5 класу Обавської гімназії , за роботу «Ранкова ніжність»

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Репортажне фото»

Божко Ельвіру, ученицю 8 класу Обавської гімназії , за роботу «Ми за волю, ми за мир»

ІІ вікова категорія

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Флора і фауна»

Звір Мирославу, ученицю 9 класу Обавської гімназії, за роботу «Подих зими».

Вітаємо переможців конкурсу!