Підсумки ІІ етапу конкурсу "Малюнок, вірш, лист до мами" на тему "Звеличуємо мам, які наближають Перемогу"

Дата: 26.04.2024 15:21

26 квітня 2024 року з метою привернення уваги громадськості до української родини, виховання сімейних цінностей і шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виховання поваги до жінки, яка в умовах російської широкомасштабної збройної агресії проти України захищає незалежність та цілісність нашої країни на передовій, волонтерить, надає психологічну допомогу, наближає мирне і вільне майбутнє України, для поглиблення знань здобувачів освіти з історії та культури Українського народу, виявлення й підтримки обдарованих дітей, популяризації учнівської творчості проведено ІІ етап конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

Участь у конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти  Чинадіївської селищної ради. Учасниками подано 35 робіт у номінаціях: «Малюнок» - 20 робіт, «Лист» - 11 робіт, «Вірш» - 4 роботи.

Роботи   подані  на  Конкурс  оцінювалися  відповідно до критеріїв Примірного положення про обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» на тему «Звеличуємо мам, які наближають Перемогу».

На підставі рішення журі конкурсу визначено переможців:

номінація  «Малюнок»

І місце   - Павленко Софія,  учениця Чинадіївської гімназії, робота «І на коліна не впаде ВОНА…КРАСИВА, ВОЇН, ДОЧКА, МАТИ…»

ІІ місце  - Лях Дарина, учениця Бистрицької гімназії, робота «Щемливе чекання»

ІІІ місце Чорій Євгенія, учениця Лецовицької гімназії, робота «Рідна Мати – Україна»

ІІІ місце Кампов Марія-Ангеліна, учениця Обавської гімназії, робота «Благословенна Мати - Берегиня»

номінація «Вірш»

І місце -  Дудаш Мар’яна,  учениця  Бистрицької  гімназії,  вірш «Мамина молитва»

ІІ місце – Галас Анастасія, учениця Обавської гімназії, вірш «Молитва матері».

номінація  «Лист»

І місце -  Дейман Анастасія, учениця Чинадіївської гімназії, «Матері-берегині»

ІІ місце -  Петьовка Богдан, учень Бистрицької гімназії, «Лист до матері»

ІІІ місце – Довгінка Ангеліна, учениця Брестівської гімназії, «Лист до матері»

ІІІ місце – Ілічек Кіра, учениця Чинадіївської гімназії, «Честь і слава нашим героїням!»

Вітаємо переможців!