Підвищення кваліфікації вчителів, які викладають навчальні дисципліни у початкових класах, вихователів ГПД та асистентів вчителів ЗЗСО Чинадіївської селищної ради

Дата: 22.04.2024 10:01

З метою реалізації програми підвищення кваліфікації в рамках курсу «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ініціативи Оксани Роми та The LEGO Foundation, на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів асистенти вчителів, вихователі ГПД та вчителі, які викладають навчальні дисципліни у початкових класах ЗЗСО Чинадіївської селищної ради взяли участь у тренінгу.

Під час активної взаємодії з тренером – Олесею ГОРОНДІ, педагоги:

- більш глибоко дослідили рутини та ефективні стратегії в освітньому процесі НУШ, діяльнісний підхід, його характеристики;

- довели, що "агентність" є ключовим інгредієнтом успішної адаптації дитини в сучасному світі;

- взаємодіяли зі штучним інтелектом;

- досліджували поняття "благополуччя", його аспекти, "навчальний компас-2030";

- відновлювали власний ресурс, створюючи "ресурсні скриньки" та "чек-лист турботи про себе".

Приємно відмітити, що всі учасники тренінгу отримали методичний посібник «Ранкові зустрічі в початковій школі».

Дякуємо учасникам за теплу та дружню атмосферу, генерування нових ідей, творчий підхід; тренеру Олесі ГОРОНДІза співпрацю; адміністрації Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенівза належні умови для проведення тренінгу!