Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Дата: 06.04.2022 22:30

06 квітня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради.

На порядок денний виносилися питання:

1. Про атестацію педагогічних працівників:

- на відповідність займаній посаді,

- на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційних категорій,

- на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) педагогічних звань педагогічним працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

2. Про підсумки роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справаї дітей та культури Чинадіївської селищної ради у 2021/2022 навчальному році.

Враховуючи результати вивчення практичної діяльності педагогічних працівників, відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників та клопотань, поданих атестаційними комісіями І рівня,  членами атестаційної комісії ІІ рівня, шляхом таємного голосування, проатестовано 33 педагогічних працівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради, а саме: Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - 5 педагогів, Бабичівської гімназії - 5 педагогів, Бистрицької гімназії - 3 педагогічних працівників, Брестівської гімназії - 3 педагогічних працівників, Лецовицької гамназії - 1 педагог, Обавської гімназії - 2 педагогів, Чинадіївської гімназії - 2 педагогів, Вільховицької початкової школи - 2 вчителів початкових класів, Дубинської початкової школи - 1 педагог, Карпатської початкової школи - 2 педагогічних працівників, Косинської початкової школи - 1 педагог, Плоскановицької початкової школи - 2 вчителів початкових класів, Брестівського ЗДО - 2 педагогічних працівників, Обавського ЗДО - 1 педагогічний працівник, Чинадіївського ЗДО №2 - 1 педагогічний працівник.

Щиро вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації! Бажаємо Вам міцного здоров'я, оптимізму, творчого пошуку, мотивації до професійного зростання та високих результатів у діяльності!