23 Червня, 2021 р., 15:00
23 червня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського закладу дошкільної освіти № 1 Чинадіївської селищної ради.
22 Червня, 2021 р., 16:30
22 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району закарпатської області.
18 Червня, 2021 р., 15:45
     18 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №1 Чинадіївської селищної ради.
16 Червня, 2021 р., 09:00
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО №3 Чинадіївської селищної ради
14 Червня, 2021 р., 18:00
  14 червня 2021 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів працівники управління Державної служби якості освіти в Закарпатській області зустрілися із представниками місцевих органів управління освітою та керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, Кольчинської селищної ради, Неліпинської сільської ради Мукачівського району.
28 Травня, 2021 р., 16:04
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Чинадіївського ЗДО № 1 Чинадіївської селищної ради
26 Травня, 2021 р., 14:59
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Обавської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області
25 Травня, 2021 р., 13:25
Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради висловлює подяку закладам освіти Чинадіївської селищної ради, які  у квітні 2021 року взяли активну участь та долучилися до проведення акції "Озеленення України"!
20 Травня, 2021 р., 17:03
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Бабичівської гімназії Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області
20 Травня, 2021 р., 16:10
У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Вишиванка –  наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.