Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 03.11.2021 16:00

З 11 по 20 жовтня 2021 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». На обласний етап учнями закладів загальної середньої освіти та вихованцями закладів позашкільної освіти територіальних громад області подано 211 фоторобіт у 11 номінаціях, з них 10 фоторобіт від учасників закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.

На підставі рішення журі конкурсу визначено переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та нагороджено:

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Пейзаж»

Назарову Валентину, ученицю 8 класу Чинадіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, за роботу «Золота осінь», керівник Софілканич Л.Я.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Флора і фауна»

Кохан Наталію, ученицю 9 класу Обавської гімназії, за роботу «Чудо-квітка», керівник Гвоздак Н.І.

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Побутове та жанрове фото»

Шевчук Наталію, ученицю 11 класу Чинадіївського закладу загальної середньої освіти       І –ІІІ ступенів, за роботу «А ми на прогулянку», керівник Джугля І.І.

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Пейзаж»

Томяк Юлію, ученицю 11 класу Чинадіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, за роботу «Віддзеркалення», керівник Домбай Т.А.

Вітаємо переможців конкурсу!