9 листопада – День української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 08:30

Фото без описуМова – скарб нації. Саме мова підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до близьких і самого себе. Щороку, 9 листопада, українці у всьому світі відзначають  надзвичайно важливе свято – День української  писемності та мови. З гідністю і шаною ми усвідомлюємо велике значення рідної мови і особисту відповідальність за її збереження перед минулим, сьогоденням та майбутнім.

Ми маємо пишатися тим, що ми – українці і розмовляємо рідною мовою. Адже українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу. Вона визнана однією із найкрасивіших та мелодійніших мов світу. І хоча історія нараховує багато спроб викорінити українську мову, вона жива.

Із здобуттям Україною незалежності почесною місією кожного з нас є  розвиток мови та утвердження не лише на території нашої держави, а й її популяризація у світі. Від кожного з нас залежить, якими побачить українців світ. Адже ми разом будуємо незалежну, справді вільну країну, виховуємо гідних громадян, патріотів.

Пишаймося, що ми українці!