Вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:00

Шановні працівники закладів культури Чинадіївської селищної ради!

Вітаємо вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Бажаємо постійно вдосконалюватися, з ентузіазмом шукати і втілювати свої чудові ідеї, втілювати задумане в шедеври! Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов і красу,  примножує культурну спадщину народів нашої країни. Бажаємо вам вдячних поціновувачів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, грандіозних досягнень, морального задоволення від отриманих результатів! Нехай ваша праця буде гідно винагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими, бажаємо визнання таланту і вірності шанувальників!

З найкращими побажаннями колектив відділу освіти Чинадіївської селищної ради