Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

01 Вересня, 2021 р., 07:40
Дорогі школярі! Шановні педагоги та батьки!
25 Серпня, 2021 р., 08:20
З 25 серпня 2021 року Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти проводитимуться вебінари щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних дисциплін в закладах освіти у 2021/2022 н.р. Вебінари будуть проводитися з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Кількість учасників у вебінарі обмежена – 95 осіб.
23 Серпня, 2021 р., 15:07
День   Незалежності  України  –  головне  державне свято,  яке  відзначаємо   щороку 24 серпня. Цьогоріч українці святкують 30-ту річницю незалежності України, упродовж цих років вони відстоювали своє право бути вільними.  З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється й усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня,  значення її для всієї країни, для кожного з нас –  її громадян.
16 Серпня, 2021 р., 22:00
16 серпня 2021 року стартувало навчання вчителів початкових класів, які у 2021/2022 навчальному році забезпечуватимуть здобуття учнями початкової освіти. Навчання, організоване Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, проходило на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чинадіївської селищної ради. Сертифіковані тренери (Котубей О.В., Лашкай О.В., Козик О.І.) забезпечили проведення тренінгів для 80 педагогічних працівників ЗЗСО Чинадіївської та Кольчинської селищних рад, Верхньокоропецької, Великолучківської, Горондівської та Івановецької сільських рад.
12 Серпня, 2021 р., 22:20
11-12 серпня 2021 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проходило навчання тренерів-педагогів для підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1-4 класів початкової освіти у 2021/2022 навчальному році.
11 Серпня, 2021 р., 22:20
10 серпня 2021 року на виконання розпорядження голови  Чинадіївської селищної ради від 05.08.2021 року № 95 «Про створення спільної робочої групи для перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року» робоча група у складі Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, Мелеш Л.Ю., секретаря Чинадіївської селищної ради, Притули Л.О., головного спеціаліста відділу освіти, за участі Мокрицького А.І., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мукачівського управління ГУ ДПСС в Закарпатській області, провели спільну перевірку стану готовності закладів освіти Чинадіївської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року.
06 Серпня, 2021 р., 14:44
     06 серпня 2021 року відбулась нарада під головуванням Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, за участі керівників закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Чинадіївської селищної ради.
28 Липня, 2021 р., 15:00
Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.
22 Липня, 2021 р., 15:00
     З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд "Об'єднання світових культур", Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна", приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.