Відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

01 Травня, 2021 р., 07:03
     Писанка – це символ України, національне культурне надбання, яке відображає історію, звичаї та традиції українського народу, а також нерозривну єдність з попередніми поколіннями.
28 Квітня, 2021 р., 08:43
    У листі-роз'ясненні Міністерства освіти і науки України щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року читайте:
24 Квітня, 2021 р., 18:57
      24 квітня 2021 року працівники відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, закладів освіти та культури Чинадіївської селищної ради долучилися до проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Метою участі у акції було змінити ставлення населення до проблем забруднення довкілля.
23 Квітня, 2021 р., 11:29
     Розроблення навчально-методичного та організаційно-методичного забезпечення для педагогів базової школи на засадах концепції НУШ – з-поміж пріоритетів МОН щодо впровадження реформи «Нова українська школа» у базовій освіті.
21 Квітня, 2021 р., 21:40
   21 квітня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Арендаша В.П., заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Чинадіївської селищної ради, Садварі Ю.Ю., директора Мукачівського фахового коледжу НУБіП України, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.
13 Квітня, 2021 р., 20:44
     Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України bit.ly/3uRnNFl.
10 Квітня, 2021 р., 16:08
      Заклади освіти Чинадіївської селищної ради охоче долучилися до участі в даному проекті та стали учасниками акції «Озеленення України». Учнівська молодь, вихованці закладів дошкільної освіти, разом з педагогами висадили дерева, кущі та квіти на території закладів, а також подбали про чистоту прилеглих територій. Наймолодші вихованці закладів дошкільної освіти із задоволенням презентували тематичну виставку малюнків на тему «Посади дерево».
10 Квітня, 2021 р., 15:58
     З 12 квітня 2021 року у закладах освіти та культури Чинадіївської територіальної громади повністю відновлюється освітній процес. Підставою для відновлення навчання є рішення позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС, згідно якого з 00:00 години 11 квітня 2021 року на території Закарпатської області скасовується "червоний" рівень епідемічної небезпеки.