Перевірка стану готовності закладів освіти Чинадіївської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року

Дата: 11.08.2021 22:20

Фото без опису10 серпня 2021 року на виконання розпорядження голови  Чинадіївської селищної ради від 05.08.2021 року № 95 «Про створення спільної робочої групи для перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року» робоча група у складі Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, Мелеш Л.Ю., секретаря Чинадіївської селищної ради, Притули Л.О., головного спеціаліста відділу освіти, за участі Мокрицького А.І., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мукачівського управління ГУ ДПСС в Закарпатській області, провели спільну перевірку стану готовності закладів освіти Чинадіївської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року.

У ході перевірки відвідано 12 закладів загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти: Чинадіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Бабичівську, Бистрицьку, Брестівську, Лецовицьку, Обавську, Чинадіївську гімназії, Вільховицьку, Дубинську, Косинську, Плоскановицьку та Карпатську початкові школи, а також Брестівський, Бабичівський, Лецовицький заклади дошкільної освіти.

Особлива увага членів комісії була зосереджена на вивченні стану проведення поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, підготовці навчальних кабінетів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, медичних кабінетів, санітарних вузлів), покрівель, облаштуванні територій, забезпеченні закладів освіти засобами для  здійснення протиепідемічних заходів.

Комісія відзначила, що заклади освіти Чинадіївської селищної ради належно підготувались до нового навчального року. Приємно відмітити сумлінну роботу керівників закладів, педагогічних колективів, класних керівників та працівників закладів освіти у створенні комфортних умов для навчання школярів та виховання дошкільнят. Керівникам закладів освіти рекомендовано завершити роботи з підготовки закладів до нового 2021-2022 навчального року до 27 серпня 2021 року.