ВІДЗНАЧЕННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 15:07

Фото без описуДень   Незалежності  України  –  головне  державне свято,  яке  відзначаємо   щороку 24 серпня. Цьогоріч українці святкують 30-ту річницю незалежності України, упродовж цих років вони відстоювали своє право бути вільними.  З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється й усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня,  значення її для всієї країни, для кожного з нас –  її громадян.

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої молодої держави, законодавчо закріпивши вікові прагнення Українського народу до національного відродження та свободи.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України в закладах освіти  Чинадіївської селищної ради відбулися святкові заходи, до яких долучилися учнівська молодь, вихованці та педагоги.

Чинадіївська гімназія

Бабичівська гімназія