Нарада керівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 06.08.2021 14:44

Фото без опису 06 серпня 2021 року відбулась нарада під головуванням Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, за участі керівників закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Чинадіївської селищної ради.

На порядок денний виносились питання:

1. Про проведення вакцинації працівників закладів освіти та членів їх родин від COVID-19.

2. Про підготовку закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року:

- про завершення робіт з поточних ремонтів закладів освіти;

- про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період;

- про впорядкування штатних одиниць та проведення тарифікації педагогічних працівників закладів освіти;

- про підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, вчителів інформатики в початкових класах та навчання вчителів перших класів за 30-годинною програмою;

- про забезпечення підручниками учнів 4-х та 8-х класів;

- про розподіл субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році

3. Про конкурс на кращий заклад дошкільної освіти у 2021 році.

4. Про проведення в закладах освіти заходів щодо відзначення 30-річчя Дня Незалежності України.

Ващенок М.М., наголосив присутнім на актуальності питання щодо вакцинації проти COVID-19. «Триває формування списків осіб, які виявили бажання отримати вакцину. Освітянам бажано щепитися якомога швидше, тим більше, що педагоги віднесені до пріоритетних груп з вакцинації в нашій державі. Найкращий спосіб вберегти себе та рідних від захворювання – зробити щеплення від COVID-19» - підсумував очільник відділу освіти Чинадіївської селищної ради.

За результатами наради керівники закладів освіти Чинадіївської селищної ради отримали ряд завдань та доручень, а також рекомендацій до подальшої роботи.