Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (10.11.2021 року)

Дата: 10.11.2021 17:00

10 листопада 2021 року на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, в якій взяли участь 9 учнів з 8, 9, 10, 11 класів закладів загальної середньої освіти Чинадіївської селищної ради.

Учасники олімпіади виконували завдання з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письма та усного мовлення.

За результатами спільного засідання журі та оргкомітету, узагальнено результати олімпіади з німецької мови.

Дата проведення

Завдання

1.

Німецька мова

10 листопада 2021 року

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Бажаємо учасникам олімпіади впевнено крокувати до особистих перемог та досягати високих результатів!

Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді!

Інформуємо, що зведені результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів можна переглянути на сайті Чинадіївської селищної ради за покликанням "Зведені результати олімпіад".