ВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2022 10:00

Є багато див на Землі, створених природою та людиною, та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Тому зовсім не випадково, у рік тисячоліття літописання і книгодрукування (1998) Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

Бібліотека - це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Щоб ви не робили, чим би ви не займалися, вам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга.

Адже книга дивовижний скарб людства. Саме крізь книгу ми пізнаємо світ, мандруємо ним, робимо його кращим. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.

Цей день – відзнака та шанування такої потрібної професії – бібліотекар, яка є зразком людської гідності, працелюбства, самовідданості служіння бібліотечній справі.

Шановні працівники бібліотек Чинадіївської селищної ради, бажаємо Вам, щоб  бібліотеки ніколи не втрачали своєї популярності та завжди процвітали. Нехай в них завжди буде багато допитливих читачів, безліч нових цікавих книг, щедрих шанувальників та поціновувачів.

Хай кожен Ваш день буде наповнений яскравим позитивом та оптимізмом, креативними ідеями та приємними зустрічами, натхненням та творчою наснагою. Хай у Вас завжди буде сонячний настрій!

Будьте сміливими в своїх мріях, отримуйте те, чого бажаєте, ніколи не втомлюйтеся дарувати людям добро і мудрість!

З повагою колектив відділу освіти, молоді та спорту, у справах

дітей та культури Чинадіївської селищної ради