Привітання з Днем знань та початком нового навчального року

Дата: 01.09.2022 09:00

Дорогі школярі! Шановні працівники закладів освіти та батьки!

Щиро вітаємо зі святом 1 вересня - Днем знань та з початком нового навчального року!

Це вересневе свято завжди було сповнене дитячими посмішками, багате на яскраві осінні квіти, на переливи першого шкільного дзвоника. Війна внесла в наше життя свої жорсткі корективи, але, попри все, нам потрібно далі жити, працювати, навчати дітей, розвиватися.

Сьогодні ми вітаємо зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку .

Особливим є це свято для батьків. Ви, разом із школярами, проживаєте дні і роки шкільного життя,  радієте успіхам, переймаєтесь невдачами, підтримуєте своїх дітей.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та виконання такої відповідальної місії, як виховання та навчання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних учнів.

Дорога освітянська громадо! Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ. Разом до перемоги!

З повагою колекти відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради