07 Червня, 2023 р., 13:59
        Чинадіївська селищна рада, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття депутатці Чинадіївської селищної ради Коструб Вікторії Іванівні  у зв’язку з   втратою рідної людини - батька, Русин Івана Юрійовича!
20 Травня, 2023 р., 21:18
З 22 травня 2023 року на території області буде проводитись весняна кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин шляхом розповсюдження приманок з вакциною вручну.
18 Травня, 2023 р., 21:52
День вишиванки – це свято, сповнене українським духом і колоритом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освідченість та духовну свідомість.
17 Травня, 2023 р., 14:43
Правила прийому на навчання до навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного  управління ДСНС України у Закарпатській області на 2023 рік.
11 Травня, 2023 р., 18:09
Ціна нашої перемоги стає щораз вищою…
09 Травня, 2023 р., 13:58
В четвер, 11 травня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Гавріш Володимиром.