Сьогодні відбулося прощання з молодим Героєм Чинадіївської селищної територіальної громади Попович Олександром Романовичем

Дата: 09.07.2024 16:47

Фото без описуПопович Олександр Романович народився та проживав у селищі Чинадійово.

Олександр загинув 1 липня 2024 року, захищаючи Батьківщину не заради слави чи визнання, а заради ідеалів, за які варто боротися до кінця.

Сьогодні 9 липня попрощатися з молодим взірцем мужності, Попович Олександром Романовичем, прийшли рідні, друзі, побратими, мешканці Чинадіївської громади.

Молодий хлопець був не лише воїном, а й людиною з великим серцем, люблячим сином, надійним другом і прикладом для наслідування для всіх, хто його знав. Його посмішка та доброта завжди гріли серця близьких.

Загибель Олександра є великою втратою для всієї нашої громади.

Душа пече від усвідомлення, що таких, як він, ми більше не побачимо серед живих. Його місце у родині, серед друзів, у суспільстві тепер порожнє, і цю порожнечу не заповнять жодні слова втіхи.

Та разом із болем і скорботою у нас є й гордість. Гордість за те, що мали такого сина, друга, побратима. Його жертва не була марною, і ми завжди пам’ятатимемо про його відвагу, мужність і безмежну любов до України.

Висловлюємо щирі співчуття його батькам, брату та всім рідним загиблого.

Вічна пам’ять і слава нашому Герою!

Слава Україні!