Увага❗️КОНКУРС✏️

Дата: 14.05.2024 17:17

Фото без описуЗ нагоди відзначення 6-ї річниці проєкту «Поліцейський офіцер громади» оголошується конкурс малюнків на тему «Мій поліцейський офіцер громади».
 Учні навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Чинадіївської ТГ закликаємо прийняти участь у конкурсі малюнків!
Для участі у конкурсі необхідно:
Намалювати малюнок на тему «Мій поліцейський офіцер громади»
 ◦ До Вашої конкурсної роботи також просимо вказати інформацію, хто є автором малюнку (прізвище ім’я та по батькові, дату народження, контактний номер телефону, навчальний заклад в якому навчаєтесь та Ваш клас)
 ◦ Ваші роботи Ви можете передати класним керівникам чи дирекції закладу освіти в якому Ви навчаєтесь.
  В даному конкурсі буде оголошено трьох переможці та нагороджено призами від поліцейського офіцера громади.
Конкурс триватиме з 13.05.2024 року по 20.05.2024 року. Збір малюнків 21.05.2024 року
Результати конкурсу будуть оголошені 22.05.2024 року.
  Завчасно дякуємо за прийняту участь, бажаємо Всім творчої наснаги, успіху та Перемоги.
   З повагою Ваш поліцейський офіцер громади

#6_РОКІВ_ПОГ #поліцейський_офіцер_громади
#TCPO_Ukraine