ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 04.05.2024 17:50

Фото без описуШановна громадо!

Щиро вітаю Вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Великдень – це свято великої надії. Надії, яка обов’язково принесе нам перемогу.

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, нашу громаду й життя кожного українця.

Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!

Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину. Вони будуть завжди з нами, в нашій пам’яті і молитвах.

Зичу усім надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!