Вітаємо з Днем народження Арендаш Василя Петровича, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради!

Дата: 28.02.2024 06:47

Фото без опису28 лютого святкує свій черговий День народження заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Василь Петрович Арендаш!
Шановний Василю Петровичу, сьогодні ми від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добра і родинного тепла, підтримки рідних, колег, однодумців, успішного здійснення всіх планів та задумів, професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай спокій і благополуччя завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекає затишок і турбота близьких!
Нехай на Вашій життєвій дорозі не буде жодних перешкод для досягнення важливих цілей, а Ваша компетентність та розуміння своєї справи будуть гарантами нових професійних здобутків!

Мирного неба та Перемоги нашій Україні!

З повагою та щирими вітаннями селищний голова Володимир Андрушко, колектив селищної ради, очільники старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет