Траурна церемонія прощання із загиблим героєм відбулася в Чинадіївській громаді (ФОТО +ВІДЕО)

Дата: 17.01.2024 17:44

Фото без описуНа жаль, черговою тяжкою втратою для нашої громади стала загибель на війні росії проти України захисника із села Вільховиця Попович Василя Васильовича, який поліг ще 31 грудня 2023 року під час штурмових дій, виконуючи бойове завдання щодо захисту Батьківщини в районі населеного пункту Вільшана Харківської області.

Молодий, завжди привітний і усміхнений – таким Василь лишиться у пам’яті усіх, хто його знав. Сьогодні, 17 січня 2024 року, відбувся чин прощання із Героєм і його поховання.

Навколішки, зі скорботою у серці, зустрічали громадою домовину із тілом полеглого Героя Василя Поповича, і цього дня проводжали його в останню земну дорогу. У нього лишилися батько та сестра. Сумуватимуть і односельчани, адже Василь був доброю та світлою людиною.

Поховали Василя Поповича на сільському кладовищі. Вічна і світла пам'ять та впокоєння його душі у Царстві Небеснім. І не забуваймо: пам'ять про Героїв має жити вічно! Слава Україні та її Героєві Василеві Поповичу!