Невимовна втрата: на фронті загинув ще один Герой з Чинадіївської громади

Дата: 11.01.2024 17:36

Фото без описуЗ сумом повідомляємо, що у кривавій війні, яку розгорнула росія проти України, захищаючи рідну землю, загинув наш земляк, уродженець села Вільховиця – Попович Василь Васильович.
Василь був вірним військовій присязі. Виявивши стійкість та мужність загинув у бою за Батьківщину 31 грудня 2023 року в районі населеного пункту Вільшана Куп’янського району Харківської області під час бойового зіткнення з підрозділами збройних сил російської федерації. Тепер йому назавжди 45.
Щирі співчуття рідним та близьким загиблого! Немає слів, щоб втамувати їх біль. Сумуємо і молимось разом із вами.
Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою!
Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.
Герої не вмирають!
Про дату та місце поховання Героя повідомимо додатково.