Траурна церемонія прощання із загиблим героєм відбулася в Чинадіївській громаді

Дата: 10.01.2024 17:22

Фото без описуЧергове горе накрило Чинадіївську громаду чорним крилом – сьогодні ми  прощались з Героєм, який віддав своє життя за нашу волю й незалежність.

Знову пониклі прапори, квіти під колесами авто з тілом загиблого, море людських сліз і скорбота, яка оповиває все навкруги.

Надич Юрій загинув 1 січня поблизу населеного пункту Веселе Донецької області під час виконання бойового завдання. У нього залишилась дружина, двоє дітей та мама.

Усі, хто знав Захисника, пам’ятають його як гарного батька, люблячого чоловіка та сина, вірного друга.

Чинадївська громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття дружині Героя, матері, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Юрія Юрійовича – та розділяють їх горе.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!