Вітаємо з Днем народження старосту Бистрицького старостинського округу Чинадіївської селищної ради, Цалан Івана Івановича!

Дата: 31.01.2024 06:35

Сьогодні святкує свій черговий день народження староста Бистрицького старостинського округу Цалан Іван Іванович.

Шановний Іване Івановичу!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем Народження! Бажаємо, щоб Удача, Успіх і Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті. Погожих Вам днів, прихильності долі, позитиву та ентузіазму. Зичимо, щоб у Вашому житті всього було вдосталь: усмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, цікавих ідей, амбітних планів, витримки, стійкості та вірних друзів. Нехай цей зимовий день принесе у Вашу оселю радість, тепло, злагоду, зігріє усмішками та дружньою підтримкою!

Наполегливості і терпіння Вам у вирішенні щоденних завдань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з радощів і незабутніх подій і нехай кожен новий день дарує прекрасний настрій!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради