Привітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:01

Фото без описуШановні депутати Чинадіївської селищної ради, члени виконавчого комітету та працівники місцевого самоврядування!

Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування всіх, хто працює для людей і з людьми. Сьогодні на кожному з нас особлива відповідальність, яка покладена не тільки нашим законодавством, але й обставинами, які пов’язані з широкомасштабним військовим вторгненням росії.

Завдяки професійності та відповідальності кожного з нас, у цей складний час живе, функціонує наша громада, надаються всі необхідні послуги, приймаються важливі рішення.

Знаю, що робота в органах місцевого самоврядування нелегка, а в період війни, часом – і понаднормова. Це праця, яка найбільше підлягає критиці, часто непомітна, але дуже важлива.

Дякую всім, хто попри все працює для громади.

Вітаю депутатів Чинадіївської селищної ради, членів виконавчого комітету та всіх, хто має відношення до органів місцевого самоврядування.

Взаємоповаги та взаємопорозуміння, згуртованості нам долати всі виклики, які вносять в роботу реалії сьогодення.

Ми маємо бути міцним тилом.

Тримаємось разом і продовжуємо працювати кожен на своєму фронті. Бо від кожного з нас залежить виживання всієї країни.

З повагою,

Чинадіївський селищний голова