В Чинадіївській громаді відкрили пам'ятні дошки захисникам України

Дата: 06.12.2023 17:14

Фото без описуПам'ять… Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…

Пам'ять! Гірка пам'ять! Вона ніколи не згасне!

Пам'ять! Що ти залишила? Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.

Сьогодні 6-го грудня, символічно в день Збройних Сил  України в освітніх закладах Чинадіївської громади де саме навчалися наші герої було відкрито меморіальні дошки, пам’ятні знаки нашим захисникам, а саме: Кручаниця Юрію, який загинув 1-го травня 2022 року та Гевці Василю, який загинув 23 червня 2023 року. Вони віддали найдорожче – це своє життя.

Гірко, образливо, важко на душі. Йдуть від нас кращі з кращих.

Допоки ми живі – житиме пам'ять про Героїв. Наші герої з меморіальних дошок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, односельчан і нагадуватимуть кожному з нам, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні!