Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста з питань економічного аналізу та планування фінансового відділу, Ширкіна Мар'яну Юріївну!

Дата: 04.12.2023 06:40

Фото без описуСьогодні, 4 грудня, святкує свій День народження головний спеціаліст з питань економічного аналізу та планування фінансового відділу, Ширкіна Мар'яна Юріївна.

Шановна Мар'яно Юріївно!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя під мирним небом рідної землі, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради