Вітаємо з Днем народження керуючу справами (секретаря) виконкому Чинадіївської селищної ради, Діус Наталію Іванівну!

Дата: 08.11.2023 06:59

Фото без описуУ цей особливий осінній день ,який сповнений різними барвами почуттів святкує свої іменини чуйна, доброзичлива та енергійна жінка - керуюча справами,секретар виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради Наталія Іванівна Діус.

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя!

Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними та приємними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами!

Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради