Вітаємо з Днем народження директора Брестівської гімназії, Русин Світлану Іванівну!

Дата: 25.11.2023 06:17

Фото без описуСьогодні, 25 листопада, святкує свій День народження, Директор Брестівської гімназії Чинадіївської селищної ради, Русин Світлана Іванівна.

Шановна Світлано Іванівно!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя,  радості, успіхів у будь-яких справах та починаннях. Хай Ваша безмежна енергія та оптимізм завжди приносять користь людям! Нехай поруч з Вами буде підтримка однодумців та рідних!

Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив. Щастя Вам і добра!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради