Вітаємо з Днем народження депутата селищної ради, Ганькович Нелю Юріївну!
12 листопада відзначає черговий день народження красива, розумна, відповідальна жінка, депутат Чинадіївської селищної ради Ганькович Неля Юріївна.
Так багато хочеться сказати Вам, Неля Юріївна, про Вас, про Вашу професійність, тактовність, комунікабельність і принциповість, про готовність допомогти, про душевну щирість, про Вашу осяйну посмішку, про Вашу жіночність, що підкреслюється індивідуальним стилем і смаком.
Тож цього осіннього дня щиро-щиро бажаємо нашій іменинниці здоров'я, невичерпної енергії, усіляких гараздів, справжнього жіночого щастя, благополуччя і миру! Нехай Вас ніколи не полишають віра, надія і любов! І завжди будуть поруч удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища!
Нехай Ваше життя буде сповнене радісних моментів і позитивних вражень під мирним небом!
З найкращими побажаннями
селищний голова Володимир Андрушко,
депутатський корпус, члени виконавчого комітету
та колектив селищної ради