Привітання селищного голови з Днем захисника та захисниці України

Дата: 01.10.2023 09:58

Дорогі захисники і захисниці України!

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Ми також вшановуємо пам’ять і схиляємо голови у жалобі за всіма тими, хто віддав своє життя за Україну.

Це свято збігається з Покровою Пресвятої Богородиці, що не випадково. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть і розвивають сучасні захисники і захисниці України.

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі.

Сьогодні ви, ризикуючи здоров'ям і життям, рятуєте Україну і кожного з нас від ворожої навали. У ваших надійних та сильних руках наш спокій та безпека.

Шана і слава захисникам і захисницям України!

Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Впевнені, що незламність та сила духу українських захисників та захисниць, дозволять досягти нашої спільної і головної мети – перемоги над російськими окупантами і досягнення миру на нашій землі!

Нехай кожна родина дочекається з війни рідних живими і неушкодженими!

Віримо в перемогу і Збройні Сили України!

Слава Україні! Героям слава!

Володимир Андрушко,

Чинадіївський селищний голова