Вітання селищного голови з Днем працівника освіти!

Дата: 01.10.2023 09:00

Шановні працівники освіти, дорогі учителі Чинадіївської громади!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, коли кожен із нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

У День вчителя хочу подякувати вам, шановні педагоги, за тепло, що ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного.

Учитель – це унікальна професія. Її обираєш серцем і залишаєшся вірним їй до кінця життя.

Щороку освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які привносять у роботу сучасні новації та з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів.

Тому також сьогодні особливі вітання педагогічним працівникам, які перебувають на заслуженому відпочинку. Низький уклін і вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення ВЧИТЕЛЯ – провідника вічних цінностей.

Дорогі учителі, так склалися обставини часу, що вам випала доля вести навчально-виховний процес під час воєнного стану, періодично перебуваючи в укриттях, часто – он-лайн, для тих діток, які перебувають за кордоном, складно – для дітей переселенців, яких війна відірвала від власних домівок і вони переїхали жити і навчатися до нашої громади…

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру і добробуту у ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день та мирне небо над Україною!

Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю і світлом! Зі святом, дорогі педагоги!

Володимир Андрушко,

Чинадіївський селищний голова