Герої не вмирають!

Дата: 22.08.2023 19:15

Фото без описуСьогодні, 22 серпня 2023 року в Чинадіївській селищній територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм, жителем с.Лецовиця – Сидор Павлом Васильовичем.

Павло віддав своє життя, щоб врятувати нашу державу. Він назавжди залишиться у пам'яті тих, хто його знав, мужнім сином українського народу, відважним воїном, добрим і вірним другом, людиною з великим серцем, сповнений сил та енергії.

Провели в останню путь Героя рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці та жителі громади.

Герой Чинадіївської громади загинув захищаючи кожного з нас, до останньої миті свого такого ще молодого земного життя залишаючись вірним цьому обов’язку і Україні.

У ці гіркі хвилини вся територіальна громада розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять нашому Герою - Павлу!

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, які обороняють нас, але вже в лавах небесного війська!