Вітаємо з Днем народження, Гелеган Ганну Василівну!

Дата: 05.07.2023 07:09

Сьогодні святкує свій черговий день народження відповідальний працівник і просто хороша людина головний бухгалтер селищної ради Гелеган Ганна Василівна!

Шановна Ганно Василівно!!!

Ваша відповідальна посада вимагає великого досвіду, великих знань, багато терпіння. Всім цим Ви володієте. Тож щиро вітаємо Вас з днем народження та бажаємо Вам терпіння, ясних думок, тверезості розуму. Нехай всі Ваші мрії збуваються під мирним небом, нехай щастя ніколи не запізнюється до Вас. Нехай крім успіхів у роботі життя підносить багато радісних і щасливих днів, в яких Ваше серце знайде втіху. Будьте здорові, шановні і улюблені.

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради