«А я іду по світу в вишиванці» - під таким гаслом пройшло свято в Чинадіївській ТГ присвячене Дню вишиванки.

Дата: 18.05.2023 21:52

Фото без описуДень вишиванки – це свято, сповнене українським духом і колоритом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освідченість та духовну свідомість.

З вітальними  словами до всіх присутніх  звернувся голова Чинадіївської селищної ради Андрушко Володимир Миколайович та подякував воїнам   ЗСУ, адже саме їм ми завдячуємо сьгоднішньому дню.

На нашому святі всі глядачі та учасники концерту були в піднесеному настрої та усміхнені, адже в вишиванці закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Дякуємо всім, хто долучився до даного заходу і пам’ятаймо: якою би не була у нас доля, як би не склалися обставини життя, яким би не було становище в Україні та у світі, яка пора року не була би за вікнами наших осель, нас поважатимуть доти, доки ми поважатимемо самих себе, доки ми пам’ятатимемо про своє коріння і шануватимемо наші традиції.