Герої не вмирають!

Дата: 11.05.2023 18:09

Ціна нашої перемоги стає щораз вищою…

Знову чорний птах війни приніс страшну та болючу звістку: ворожа куля обірвала життя надто молодого воїна Володимира Гавріша.

Йому цьогоріч мало виповнитись лише 21. Але на жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих, цвіт української нації, тих, хто без вагань та роздумів став на захист України. Саме у тяжкий для України час Володимир поклав своє життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над Україною було мирним і вільним.

Живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках та сльозами на очах, 11 травня зустрічала Володимира Гавріша Чинадіївська громада.

Керівництво громади, рідні, друзі, бойові побратими, знайомі та небайдужі мешканці провели в останню путь нашого Героя. Присутні принесли живі квіти, прихилили коліна та хвилиною мовчання віддали шану загиблому солдату.

Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Володимира. Честь і шана нашому Герою Володимиру Гаврішу!

Дякуємо Тобі, воїне, за відданість та самопожертву, Вічна пам'ять і слава навіки Герою!