Нарада керівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 05.05.2023 17:00

05 травня 2023 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Мелеш Л.Ю., секретаря Чинадіївської селищної ради, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.

На порядок денний виносились питання:

1. Про проведення інвентаризації у закладах загальної середньої та дошкільної освіти у 2023 році.

2. Про підсумки проведення атестації керівників та педагогічних працівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради у 2022-2023 навчальному році.

3. Про особливості закінчення 2022/2023 навчального року.

4. Про замовлення підручників для 10 класу.

5. Про видачу документів про початкову, базову та повну загальну середню освіту.

6. Про попередню тарифікацію педагогічних працівників та впорядкування штатних одиниць закладів.

7. Про стан дотримання трудового законодавства у закладах освіти.

8. Різне.

Під час наради обговорено ряд важливих питань, керівникам закладів освіти надано необхідні рекомендації.