Герої не вмирають!

Дата: 02.05.2023 18:17

Фото без описуНа жаль війна продовжує збирати свій страшний ужинок та забирає життя наших захисників.

Сьогодні Чинадіївська громада знову прощалася із своїм Героєм.

При виконанні бойового завдання на Миколаївщині на 33-му році життя загинув наш земляк Віктор Іньшин, мешканець села Брестів.

У чоловіка залишилася дружина та двоє дітей. Захисник був вірний присязі і віддав своє життя у бою за Батьківщину.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя задля захисту рідної землі та кожного з нас. Висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким полеглого Героя! Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у споминах всіх, хто знав Віктора – рідних, близьких, а також всіх нас, за кого він віддав найголовніше – своє життя!

Висловлюємо щирі співчуття родині.

Слава Герою та вічна пам'ять!